myx4itjpp
UA RU

"Cуглоби піддаються лікуванню завжди, навіть в самій глибокій старості"

як врятувати себе і забути про біль розповідає президент української спільноти природолікування, народна цілительниця — Зубицька Наталія ПетрівнаУкраїнський діяч альтернативної медицини

Наталія Петрівна Зубицька (Земна)
Академік Української екологічної академії.
Президент Української спільноти природолікування
"Зелена планета".
Нагороджена орденом"За заслуги" III ступеня.
Лауреат премії імені В.І. Вернадського.
Перший лауреат премії Евпраксії.
Лауреат премії "Дружба" Міжнародного гуманітарного фонда імені А.С.Пушкіна.
Засновник української мережі аптек «Зеленая планета».
Автор ряда анотацій, науково-популярних видань.

— Доброго дня, Наталія Петрівно. Скажіть, чи правильно твердження, що захворювання суглобів і остеохондроз — це "обов'язкові" супутники зрілого віку?


— Доброго дня, Ірино! Звичайно ж, це неправда. Обов'язкові супутники зрілого віку — це надмірна довіра до лікарів, які лікують вас 10 років, але все ніяк не вилікують. А насправді суглоби, хондроз і весь скелет дивовижно піддаються лікуванню в будь-якому віці. Це ніяке не диво, а звичайна біологія.


 Причому, якщо знати секрет і докласти трохи дисципліни - вилікуватися можливо навіть в домашніх умовах і дуже швидко, що роблять тисячі моїх пацієнтів.

— І в чому ж полягає цей секрет?

— Секрет — в розумінні того, чому у вас болить. Взагалі в енциклопедіях налічують до 147 можливих причин розвитку остеохондрозу і артрозу, але наслідок один — суглоби, хребці і хрящі втрачають свою еластичність, звідси і біль. Вони зношуються через погане кровопостачання.

Ось і секрет — відновивши кровопостачання суглоба, ми його лікуємо!

— Так, але ж вважається, що відновити кровопостачання після 45 років майже неможливо?

— Дурниці це все! Я жінку витягла з інвалідного візка після аварії, а це страшніше, ніж 45-річчя.

— А ви багатьох людей які втратили надію на одужання, ставили на ноги?

— Неодноразово. Але більша частина моїх пацієнтів — звичайні люди за 40, у яких хвороби з'явилися "з віком". Вони приходять з дуже схожими проблемами: остеохондроз, артроз, артрит, радикуліт, защемлення нерва. Ці хвороби вимотують і заважають жити.

Вони плачуть, їм боляче, їм навіть ходити важко. А, здавалося б, звичайні люди — не спортсмени і не інваліди. І скаржаться — "за що це мені, чому я?". А я відповідаю: Давайте не голосити, а відновлювати кровопостачання.

— І як же відновити кровопостачання в такому віці?

— До недавнього часу я лікувала людей за допомогою руху і комплексу з фізичних навантажень на свіжому повітрі. Це вкрай ефективний, але дуже важкий і довгий метод. Людям боляче, важко, їм не вистачає часу на це. Тоді я пішла іншим шляхом — на який кожен може знайти час.

— Як цікаво! Розповісте про нього нашим читачам?

— Розповім. Я цілителька по жіночій лінії, моя мати знала сімейні рецепти, які отримала від своїх батьків, а ті отримали від своїх. Багатьом моїм рецептами вже сотні років, ними лікувалося всі мої предки. Я довго думала, як поділитися рецептом від болів в суглобах, адже склад гелю просто так не купиш. Гель містить унікальні компоненти, які дуже складно знайти. Тому я передала рецепт виробнику, щоб цей засіб був доступний усім. Товар виробника повністю сертифікований і довів свою ефективність НДІ ортопедії. Але я була вражена, коли ми завершили тестування — 4 567 чоловік повністю вилікувалися від своїх болячок, це більше 94% усіх учасників експерименту. 5.6% відчули істотні поліпшення, і лише у 0.4% не було помічено поліпшень.

— І що ж це за засіб?

— Я говорю про перевірений гель для боротьби з болем у суглобах, артритом і артрозом — «Artromizan» . Це препарат, який дозволяє в найкоротші терміни, буквально від 10-ти днів, забути про біль в спині і суглобах, і протягом пари місяців вилікувати навіть дуже складні випадки.

Гель робиться за давнім рецептом цілителів, що населяють Китай далеко від цивілізації, медикаментів і лікарів, перебуваючи в постійному союзі з природою.

— І як же діє лікувальний гель «Artromizan»?

— Якраз тут ніякого дива немає, правильне використання цілющих дарів природи. Гель складається з виключно натуральних компонентів, які допомагають позбутися від болю в суглобах і відновити їх функції без операцій.

Навіть за одне нанесення гелю на хвору область, ви активуєте близько 930 000 клітин, які служать користю вашому кровотоку. Так і відбувається лікування. Тут головне стабільність.

— Звучить вражаюче. Тільки поясніть нам, що це означає для простих людей з хворобами?

— Це означає, що середньовічна українська медицина йде в минуле, і ви зможете вилікувати свої захворювання в домашніх умовах за місяць-два. Гель «Artromizan» не заморожує, не знеболює, він "перезапускає" організм на клітинному рівні. Він усуває причину самих болів і повертає суглоби, хребет в початковий, нормальний стан. Хворий не просто позбавляється від симптомів, а видаляє корінь хвороби - ослаблене повільними, старими клітинами, кровопостачання хрящів.

У перші ж дні застосування, гель «Artromizan» запускає системи регенерації організму. Ну і усуває больовий синдром, це ви відразу відчуєте. Вже через дві-три тижні лікування буде завершено, і, головне - не допустити повторної появи болей, оперативно повторивши курс.

— Гель «Artromizan» допомагає тільки від артрозу і остеохондрозу?

Ні, я ж вам кажу: він впливає на клітинному рівні, відновлюючи кровопостачання. Він лікує будь-яке захворювання, пов'язане з суглобами і хребтом — артроз і артрит, ревматизм, радикуліт і остеохондроз, зміщення хребетних дисків. Вивихи, забиті місця, синці, переломи, та хоч натоптиші — гель дуже ефективний.

— Це дуже цікавий засіб. І що, він і правда сам позбавляє від всіх цих хвороб, а не просто усуває біль?

Гель «Artromizan» і усуває біль (на початкових етапах лікування), і повністю ліквідує захворювання. Зрозумійте мене правильно — я люблю фізкультуру і спорт, і займатися не перестану, але для більшої частини хворих цей гель — найбільш простий, ефективний і доступний спосіб лікування.

— Думаю, багато хто запитає: а де можна придбати «Artromizan»?

Ми хотіли почати масштабні продажі в аптеках — але ніяк не можемо домовитися з фармацевтами, оскільки гель може нашкодити їхньому бізнесу. Люди роками купують їх ліки, а хворих стає тільки більше, і їх такий стан справ влаштовує.

Тому зараз ми продаємо гель «Artromizan» виключно на офіційному сайті. Але тут є і плюси — ми продаємо його без посередників, і це дозволяє нам ставити ціну в 2 рази нижче.

Доставка проводиться новою поштою, післяплатою, а для використання гелю не потрібен контроль фахівця — лікування домашнє. Втім, не вірте мені на слово. Спробуйте препарати інших виробників. Але я переконана, що ви не знайдете нічого, навіть віддалено схожого на «Artromizan» за своєю ефективністю.

— Наталіє, спасибі вам за інтерв'ю! Може бути, ви хочете щось сказати нашим читачам перед тим, як ми попрощаємося?

Так! Так, звичайно. Я хочу звернути увагу читачів, що захворювання спини і суглобів «молодіють», і навіть слабкі періодичні болі — привід звернути увагу на проблему. Лікар не буде вмовляти вас лікуватися.

І пам'ятайте: захворювання, що виникають із-за болів в спині і суглобах, не просто приносять дискомфорт. Вони вкорочують життя на 10-15 років.

— P.S .: Після інтерв'ю ми звернулися з проханням до Наталії Зубицької. І для читачів нашого сайту тепер є можливість замовити гель «Artromizan» з додатковою знижкою! І назавжди забути про хвороби, пов'язаних з суглобами і хребтом

Розмовляла Ірина Махагонова.

Увага! Почастішали випадки продажу підробок Artromizan, який не має лікувальних властивостей! Тому ми спеціально для наших читачів розміщуємо кнопку замовлення гелю "Artromizan" від єдиного офіційного постачальника! Роблячи замовлення тут, ви гарантовано отримаєте якісний продукт за найкращою ціною!

Для читачів
Зеленої планети передбачена додаткова знижка. Для її отримання натисніть на кнопку "Оформити замовлення" нижче. Ви потрапите на офіційний сайт, де зможете зробити замовлення. Кількість упаковок зі знижкою обмежена!Коментарі за березень:
Петро Миколайович

Користуюся гелем вже тиждень. Дуже задоволений результатом. А раніше від проклятого остеохондрозу світу білого не бачив. Гель дуже зручний, наніс його на уражені місця і на добу забув. Діє дуже швидко. Одного разу поперек прострелило і «Artromizan» зняв біль за 5 хвилин!

30 березня
Ігор Павлович

Дуже зацікавила інформація. У мене шийний остеохондроз. Через це постійно болить голова. Нічого не допомагає, ні масажі, ні уколи траумелем. Дуже тепер сподіваюся на Artromizan!

30 березня
Алексей Федорович

Так, Ігор Павлович, гель «Artromizan» її рятує. У моєї дружини теж саме.

30 березня
Олена Першикова

Замовляла давно за попереднім замовленням, тоді ще чекала тижні 3. Вилікувала артроз за якихось два з половиною тижні, а тепер він більш доступний, постійно тримаю його в аптечці, про всяк випадок.

30 березня
Олександр

Чув про цей гель в десь в ефірі і відразу вирішив замовити, щоб спробувати «Artromizan». Справа в тому, що звичайні ліки мені допомагали ненадовго - остеохондроз, як мені говорили, складно вилікувати. Тепер відписуюся про результати. З гелем біль пройшла дуже швидко. Уже в перший день відчуваю значне полегшення, що просто не міг не написати тут про це. Дуже дякую, тепер хоч зможу нормально жити!

29 березня
Сергій

Почитав перші думки і вирішив теж замовити. Коли прийде, розповім про результати.

29 березня
Маргарита Іванівна

 У нашого знайомого в приватній аптеці цей Простогор в 3 рази дорожчий, тому не наважувалася купити, грошей було шкода. А тут побачила його ціну і відразу замовила, бо заплатити скільки дозволяє пенсія. Сподіваюся, допоможе.

29 березня
Марія

Це просто диво! Користуюся «Artromizan» вже три тижні! Наталіє, пройшли всі болі в спині, почав зменшуватися загривок! Нехай вашим проектам завжди супроводжує удача!

29 березня
Наталія
 Завжди терпіла і думала що вже, що не позбудуся від болю в колінах. Тепер думаю замовити цей гель, авось і допоможе.
28 березня
Вероніка
Випадково натрапила на цю статтю. І що я бачу !! Рекламують наш Artromizan . Ну не в сенсі мій, а в тому плані, що я чоловікові його купувала. Він не знає, що я тут пишу, але все-таки поділюся. Це ж і моя радість, швидше навіть повністю моє щастя! Коротше, я ось теж читала відгуки, дивилася як і що і замовила цей гель. А тієї мій чоловік вже весь зневірився. Таблетки пив, і на масаж ходив, від цього у нього з шлунком проблеми були, вирішували, що далі робити. А тут почали використовувати цей гель і тепер ура! Ніяких проблем у коханого, він знову в родині, знову бадьорий, активний!
28 березня
Катерина
Робота у мене і стояча, і доводиться часто нагинатися. Цей гель добре знімає болі в попереку і набряки на ногах. Раніше, до кінця дня прямо гули. Зараз такого немає!
28 березня
Тарас
Хочу постаратися позбутися від остеохондрозу швидше, а головне як-небудь простіше і безболісно. Думаю, це якраз мій варіант. Дуже дякую за інформацію, сьогодні ж відправлю заявку на замовлення, сподіваюся ще не все розкупили ...
28 березня
Оксана
У чоловіка остеохондроз, бігаємо по лікарях разом. Люблю його, життя віддам за нього, але ніяк не можу полегшити його страждання. Благо Ви зі своєю історією з'явилися, для нас з'явилася надія. А то вже все перепробували.
28 березня